szklanenegatywy.pl Audioprzewodnik po "Szlaku bez końca" Galeria zdjęć  west

Szanowni Mieszkańcy „gmin koźlarskich”, gdzieś w pobliżu Was, może w urzędzie gminy, może w sklepie lub kiosku, w kolejce do lekarza, albo na poczcie, leży sobie bezpłatne pismo Regionu Kozła, czyli „Podkoziołek”. Sprawdźcie to! Poszukajcie. Rzućcie okiem. Dajcie znać, jeśli nie zauważycie wyłożonych egzemplarzy. Wskażcie, gdzie warto je położyć. Postaramy się je jak najszybciej dostarczyć.

To dla nas ważne, bo chcielibyśmy poznać Wasze głosy, usłyszeć opinie.

Lokalna Grupa Działania RK oraz redakcją wypuściły już drugi numer nowego czasopisma, dwumiesięcznika. Pisma, które ma nie tylko informować, ale także inspirować i integrować mieszkańców „koźlarskich gmin”. Ma mówić o ludziach Regionu, ich osiągnięciach, pomysłach. O ciekawych grupach społecznych, ich działaniach. Dlatego ważne jest dla nas Wasze wsparcie, Wasze podpowiedzi, sugestie. Zależy nam także na tekstach i korespondencji mieszkańców Regionu. Piszcie i przysyłajcie informacje, zdjęcia, które trafią nie tylko na łamy „Podkoziołka”, ale i strony internetowe RK.

Redakcja mieści się w biurze LGD RK przy Rynku w Kargowej (adres: 66-120 Kargowa, Rynek 16), łatwo tam trafić. Można też zadzwonić: tel. 68/ 352 52 30, faks 68/ 422 11 83. Lub napisać maila, adres elektroniczny: biuro@lgdrk.pl. Czekamy na Was!

Redakcja „Podkoziołka”