szklanenegatywy.pl Audioprzewodnik po "Szlaku bez końca" Galeria zdjęć  west

285686340 1090904134795988 6911881837414586708 nGminny Konkurs Języka Angielskiego English Masters

Po chwilowej covidowej przerwie wróciliśmy z naszym zbąszyńskim konkursem języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych. Cieszymy się ogromnie, iż 3 czerwca w naszej Fiedlerówce, czyli w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu, odbył się 2. Gminny Konkurs Języka Anielskiego English Master pod honorowym patronatem Burmistrza Zbąszynia.

Poszczególne szkoły z naszej gminy reprezentowało troje uczniów w kategorii klas 4-6 oraz troje uczniów w kategorii klas 7-8. Był mały stres, wielkie emocje i wola walki o bycie tym NAJ… Ale nie będziemy trzymać Was w niepewności….i przedstawiamy wyniki.

Kategoria klas 4-6: 1. miejsce – Tymoteusz Kluj (Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu) 2. miejsce ex aequo – Gabriela Kardaszewska (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrośnicy) oraz Kacper Rzepa (Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu). Kategoria klas 7-8: 1. miejsce – Alicja Kromska (ZSP Nądnia) 2. miejsce – Aleksander Janowski (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyprostyni) 3. miejsce – Jakub Dajczak (Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu).

 

Wszystkim zwycięzcom, jak i finalistom serdecznie gratulujemy ogromnej językowej wiedzy, chęci walki oraz wiary w swoje nieograniczone możliwości. Zapraszamy już w przyszłym roku szkolnym na 3. edycję naszego konkursu.

See you next time!

Organizatorki i pomysłodawczynie formuły konkursu, nauczycielki języka angielskiego: Bożena Płaszczewska, Małgorzata Rybicka i Beata Wygrys-Kupińska